fbpx

Firmaüritus EscapeTartus – parim Lõuna – Eestis

Firmaüritus, firmapidu, teambuilding EscapeTartus

Olete tüdinenud rutiinist ning mõtlete, et meeskonnavaim vajaks veidi värskendust? Otsid kohta, kus korraldada äge firmaüritus?  EscapeTartu pakub teile parimat viisi harjutada meeskonnatööd ning veeta toredalt aega oma kolleegide, klientide või äripartnerite seltsis. Õpite nägema inimeste isikuomadusi pingelistes olukordades ning saate võimaluse suhelda ka väljaspool kontoriseinu. Tulge ja proovige midagi ebatraditsioonilist ja meeldejäävat.

Meil on mõnus puhkeruum ja seminariruum vajaliku tehnikaga, kus saate koos kolleegide, klientide või partneritega mugavalt aega veeta, süüa – juua, koolitusi teha. Lisaks väga ägedale ja meeldejäävale kogemusele, lahkuvad meie külastajad EscapeTartust ühe suurepärase elamuse võrra rikkamalt ning hindavad Teie ettevõtet ka kõrgemalt.

Pakume firmaüritusi kuni 50nele inimesele. Suurematele seltskondadele oleme alati leidnud lahenduse koostöös meie partneritega.

KÜSIN PAKKUMIST!

Firmaüritus EscapeTartus – mida pakume ettevõtetele? 

  • Teambuilding
  • Motivatsiooniüritused
  • Kliendiüritused

Toitlustamine firmaüritustel 

EscapeTartu lubab firmaüritustele soovi korral alati kaasa võtta oma sööke ja jooke. Seega saab firmaüritusele kaasa võtta alati töötajate ja teiste osalejate meelistoidud. EscapeTartus on kohapeal müügil ka erinevad joogid.

Võtan ühendust

Ruumid firmaüritustel

ESCAPETARTU PUHKERUUM

Firmaüritus EscapeTartu - puhkeruum

EscapeTartu Puhkeruum

EscapeTartu - puhkeruum

EscapeTartu puhkeruum

ESCAPETARTU SEMINARIRUUM

Firmaüritus EscapeTartu - seminariruum

EscapeTartu seminariruum

EscapeTartu - seminariruum

EscapeTartu seminariruum

Firmaüritus EscapeTartu - seminariruum

EscapeTartu seminariruum

Lisainfo: +37253731177

KÜSIN PAKKUMIST!