fbpx

Klassireisid EscapeTartusse – põnevad ja arendavad

Klassireisid, koolireisid ja klassiekskursioonid 

Klassireisid EscapeTartu

Põgenemistoad on maailmas aina enam populaarsust koguv vaba aja veetmise võimalus. Mängu eesmärgiks on leida väljapääs lukustatud toast lahendades selleks erinevaid põnevaid mõistatusi ja ülesandeid. Ülimalt tähtis on meeskonnatöö ning oskus “mõelda kastist välja”. Seetõttu on see ideaalne klassireiside sihtkoht.

EscapeTartu on suurim Lõuna – Eesti põgenemistubade pakkuja.  Meil on väga suur kogemus põgenemistubade ehitamise alal. Tänaseks oleme loonud kokku 7 põgenemistuba ning oleme olnud abiks tubade ehitamisel välismaal.  Parimate mängude loomiseks teeme koostööd mitmete firmadega üle Euroopa.

Miks on EscapeTartu hea klassireisi sihtkoht?

EscapeTartu pakub koolidele ning klassidele võimalust meie juures korraldada üks elamusterohke ning meeldejääv klassireis- või üritus. Aastate jooksul oleme võõrustanud sadu klasse ning tagasiside on olnud alati positiivne. Oleme  olnud väga populaarseks klassiekskursiooni sihtkohaks just noorte seas – ja seda põhjusega! Meil olemas seminariruum, kus saab läbi viia grupitöid, arutelusid või muud kasulikku.

KÜSIN PAKKUMIST!

Kuidas on põgenemistoad õpilastele kasulikud?Klassireisid EscapeTartu

Põgenemistoas mängides õpivad grupiliikmed teineteist paremini tundma ning meeskonnatunnetus. Meie juures aega veetes lendab aeg kiiresti ning kõik õpilased, kes mängust osa võtavad, annavad oma panuse toast väljapääsemiseks. Ülesanded sisaldavad ka koolitundidest õpitut: lihtsaid arvutusi, füüsikaseadusi ja muud taolist. Lisaks “põgenemine” sõnana, elutruu õhustik ning ajaline limiit lisavad noortele hulga adrenaliini.

 

KÜSIN PAKKUMIST! 

‘Kas EscapeTartu on äge koht kuhu klassiekskursioonile tulla? 

Jah

Kaua tasuks külastuseks aega varuda?
Aega tasuks varuda 90-105  minutit.

Kas põgenemistubades on midagi õudset või ohtlikku?
Ei ole!

Milline on koolireisi puhul hind õpilase kohta?
Hind õpilase kohta on 9 eur. Õpetaja pääseb mängima tasuta.

LISAKS PAKUME KLASSIEKSKURSIOONIDELE:

  • Lõunasöök: (supp + praad või praad + magustoit) hinnaga 7.5€ lapse kohta.
  • Transport: aastate jooksul oleme pakkunud transpordi teenust marsruudil Harjumaa/Tallinn – Tartu – Harjumaa/Tallinn. Buss võtab Teid soovitud kohast peale ning sõidutab Teid Tartus Teie endi soovi järgi.
  • Et klassireis eriti lahedaks muuta, soovitame külastada ka:
    • Tagurpidi maja: kui külastada 7 päeva jooksul (k.a), rakendub 10% soodustust tavapärastest grupipileti hindadest (Grupipilet lastele: 5,50€; iga 7 lapse kohta 1 saatja tasuta, grupipilet täiskasvanutele: 6,50€).
    • Aura Veekeskus: kui külastada 7 päeva jooksul (k.a), rakendub 10% soodustus vee- ja saunakeskuse tavapärastest hindadest. Vaata kehtivat hinnakirja siit.
    • Emajõe Lodjaseltsi

Soodustused rakenduvad EscapeTartu ostutšeki või sooduskupongi alusel.

NB: Väljatoodud hinnad võivad muutuda vastavalt teenusepakkuja poolsetele hinnakorrektuuridele. Palume hinnand eelnevalt üle täpsustada.

Broneeri juba lahedaim klassireis täna: lauri@escapetartu.ee või lauri@escapetartu.ee

Tel 53731177

 

Meeleolukate põgenemisteni!

KÜSIN PAKKUMIST!