fbpx

klassireisid

Klassireisid, koolireisid ja klassiekskursioonid 

Põgenemistoad on maailmas aina enam populaarsust koguv vaba aja veetmise võimalus. Mängu eesmärgiks on leida väljapääs lukustatud toast lahendades selleks erinevaid põnevaid mõistatusi ja ülesandeid. Ülimalt tähtis on meeskonna töö ning oskus “mõelda väljaspool kasti”. EscapeTartu on suurim Lõuna – Eesti põgenemistubade pakkuja.  Meil on väga suur kogemus põgenemistubade ehitamise alal. Tänaseks oleme loonud kokku 7 põgenemistuba ning samuti oleme ka olnud abiks tubade ehitamisel välismaal.  Parimate mängude loomiseks teeme koostööd mitmete firmadega üle Euroopa.

Miks on EscapeTartu hea klassiekskursiooni sihtkoht?

EscapeTartu pakub koolidele ning klassidele võimalust meie juures korraldada üks elamusterohke ning meeldejääv klassireis või üritus. Aastate jooksul oleme võõrustanud sadu klasse ning tagasiside on olnud alati positiivne. Oleme  olnud väga populaarseks klassiekskursiooni sihtkohaks just noorte seas – ja seda kindlasti põhjusega! Lisaks on meil ka olemas seminariruum, kus saab pärast mänge soovikorral koolireisil läbi viia grupitöid, arutelusid või midagi muud kasulikku.

Kuidas on põgenemistoad õpilastele kasulikud?

Põgenemistoas mängides õpivad grupi liikmed üksteist paremini tundma ning kindlasti paraneb ka oskus osaleda grupitöös, kui ühtne meeskond. Meie juures aega veetes lendab aeg kiiresti ning kõik õpilased, kes mängust osa võtavad annavad oma panuse toast väljapääsemiseks. Samuti sisaldavad ülesanded endas ka koolitundidest õpitut: lihtsaid arvutusi, füüsikaseadusi ja muud taolist. Lisaks “põgenemine” sõnana, elutruu õhustik ning ajaline limiit lisavad noortele hulga põnevust ja adrenaliini.

‘Kas EscapeTartu on äge koht kuhu klassiekskursioonile tulla? 

Jah

Kaua tasuks külastuseks aega varuda?
Aega tasuks varuda 90-105  minutit.

Kas põgenemistubades on midagi õudset või ohtlikku?
Ei ole!

Milline on koolireisi puhul hind õpilase kohta?
Hind õpilase kohta on 9 eur. Õpetaja pääeseb mängima tasuta.

LISAKS PAKUME KLASSIEKSKURSIOONIDELE:

 • Klassireisidel lõunasööki hinnaga 5.5 eur lapse kohta. Tegu on buffet stiilis lõunasöögiga, kus süüa võite palju jaksate. Väga sobilik klassiekskursioonidel, kus toidueelistusi on palju.
  Toidu valik on laialdane – 3 pearooga, supp ning magustoit. Õpetaja sööb tasuta!
 • Koolireisile transpordi teenust  – aastate jooksul oleme pakkunud transpordi teenust marsruudil Harjumaa/Tallinn – Tartu – Harjumaa/Tallinn. Buss võtab Teid soovitud kohast peale ning sõidutab Teid Tartus Teie endi soovi järgi.
 • Samuti on lisaks põgenemismängudele meie pakketti lisada järgmisi tegevusi:Uisutamine  Lõunakeskuses – 5.5 Eur inimene. Hind sisaldab uisurenti ning 45 minutit uisutamist.
  Loodusmuuseumi külastus – 3 Eur inimene. Õpetaja tasuta. Võimalik giidi teenus hinnaga 20 eur tund.
  Botaanikaaed – 2 Eur inimene. Võimalik giidi teenus hinnaga 25 eur tund
  Hulluteadlase teadusshow – 200 eur grupp (60 kuni inimest ). Õpetaja tasuta.
  Ahha keskus – 10 eur inimene. Õpetaja tasuta
  Mänguasja muuseum – 3.8 eur. Õpetaja tasuta. Võimalik giidi teenus 15 eur tund.
  ERM – 10 eur inimene. Võimalik giidi teenus 35 eur tund.
  Tartu vanalinna ekskursioon – 3 Eur inimene ( eeldusel, et grupi suurus on vähemalt 15 )
  Lodja sõit Emajõel – 240 eurot grupp

 

NB: Väljatoodud hinnad võivad muutuda vastavalt teenusepakkuja poolsetele hinnakorrektuuridele. Palume hinnand eelnevalt üle täpsustada.

Broneeri juba lahedaim klassireis täna: lauri@escapetartu.ee või siim@escapetartu.ee

Tel 53731177

Meeleolukate põgenemisteni!