fbpx

Sünnipäeva pidamine EscapeTartus – parim valik

Sünnipäev EscapeTartus

Sünnipäeva pidamine tartus – ei leia kohta?  Soovid  sõpradega mõnusalt aega veeta ja pakkuda meeldejäävat elamust? Vahet ei ole, kas soovid pidada lapse, noore või täiskasvanu sünnipäeva. Rohkem pole vaja otsida! EscapeTartu pakub  eraldi sünnipäeva pakette:

  • sünnipäevad täiskavanutele;
  • sünnipäevad noortele;
  • sünnipäevad lastele.

Sul on võimalus mõnusalt aega veeta EscapeTartu puhke või seminariruumis ning tekitada sõpradele põnevust ja adrenaliini põgenemistubadega. Sünnipäeva pidamine Tartus pole olnud veel nii äge ja meeldejääv!

Lastele korraldame sünnipäevi alates 10ndast eluaastast. Põgenemistoas on erinevad mõistatused ja ülesanded lihtsustanud ning lastele sobilikud. Loomulikult on võimalik ka pakkuda raskeimad ülesandeid. Lapsevanemate kohalolu ürituse ajal pole kohustuslik. Hinnad lastesünnipäevade korraldamisel on mõistlikud ja taskukohased! :)

Oleme EscapeTartus valmis võõrustama korraga kuni 50 inimest. EscapeTartu peoruumid on multifunktsionaalsed ning suudame täita ka kõige nõudlikuma kliendi soovid.  Sünnipäeva pidamisel EscapeTartus püüdleme alati selle poole, et klient saaks  meeldejääva elamuse ning parima teeninduse! Proovime olla paindlikud ja võimalusel alati ägedate ideedega kaasa minna!

KÜSIN PAKKUMIST!

Lisainfo:+372 58481190

Toitlustus sünnipäeval pidamisel

EscapeTartu lubab sünnipäevadele  soovi korral alati kaasa võtta oma sööke ja jooke. Seega saab  sünnipäevale võtta kaasa alati meelistoidud. Ei ole vahet, kas soovid pakkuda külalistele sushit, pitsat või midagi muud. EscapeTartus on kohapeal on müügil ka erinevad joogid.

 

KÜSI PAKKUMIST!

Lisainfo: +372 58481190

ESCAPETARTU PUHKERUUM

Sünnipäeva pidamine - EscapeTartu uus5

Mõeldud sünnipäevade pidamiseks. Mahutab kuni 12 inimest

ESCAPETARTU SEMINARIRUUM

Mõeldud nii sünnipäevade pidamiseks, kui ka muude ürituste pidamiseks. Mahutab kuni 30 inimest.

Lisainfo: +372 58481190

KÜSI PAKKUMIST!

NB! Sünnipäevad tuleb kindlasti broneerida läbi e-posti.

.