fbpx

Põgenemistoad EscapeTartus – Meist

Mis asjad on need põgenemistoad?

Põgenemistoad on maailmas väga populaarsed vaba aja veetmise võimalused. Mängu eesmärgiks on leida väljapääs lukustatud toast/tubadest lahendades selleks erinevaid põnevaid mõistatusi ja ülesandeid. Mäng on mõeldud 2-5 liikmelistele gruppidele ning sobib igas vanuses inimestele – alates lastest kuni pensionärideni välja! See paneb kõigil aju korralikult ragisema ning pakub tohutult häid emotsioone ning põnevust!

EscapeTartu toob selle meelelahutuse Lõuna – Eesti elanikeni.  Meil on väga suur kogemus põgenemistubade ehitamise alal. Tänaseks oleme loonud kokku 1o põgenemistuba.  Meie sooviks on alati luua hea mängu flow-ga põgenemistuba, mis pakub inimestele häid emotsioone! Me usume, et oleme oma ala professionaalid ning meie tegevust hinnatakse hästi. Seda näitavad nii väga rahulolevad kliendid kui ka teised sama valdkonna ettevõtted, kes oma tegevuses nii kaudselt kui otseselt meist on eeskuju võtnud.

Meie juurde on võimalik tulla niisama mängima, korraldada põnevaid sünnipäevi või hoopis mõnusaid ja meeldejäävaid korporatiivüritusi (firmapeod, seminarid, konverentsid, meeskonnakoolitused, kliendiüritused).

EscapeTartu - Põgenemistoad

Mis eristab meid teistest põgenemistubadest?

  • EscapeTartu põgenemistoad on ehitatud oma ala parimate professionaalide poolt.
  • Oleme suurim põgenemistubade pakkuja nii Tartus kui kogu Lõuna – Eesti regioonis.
  • Mängu kestus 75 min. Tänu ülesannete rohkusele saavad mängijad nautida mängu kauem kui traditsiooniliselt (1 h).
  • Me oleme väga paindlikud ning proovime võimalusel alati klientidele vastu tulla. Olgu selleks ürituse algusaeg, mõni hull idee või mõni muu äge mõte.
  • Meie viis põgenemistuba on kõik üksteisest väga erinevad nii kujunduse kui ka ülesannete poolest.