fbpx

Firmaüritus EscapeTartus  

Firmaüritus EscapeTartus

Mida aeg edasi, seda rohke on ettevõtted hakanud saama aru, et nende suurimaks varaks on ettevõtte töötajad. Selle tõttu korraldatakse aina enam töötajatele tegevusi, mis neid arendavad, motiveerivad ja panevad nad oma tööandjaid rohkem väärtustama. Väga populaarseks koht, kus selline firmaüritus korraldada, on EscapeTartu põgenemistoad.  

Sellel on mitu põhjust…… 

1. meeskonnatöö harjutamine firmaüritustel

Põgenemistoast väljasaamise eelduseks on põgenejate omavaheline väga hea meeskonnatöö. Paljud ülesanded, mis on tubades kasutusel, on just disainitud selliselt, et neid peavad lahendama mitu inimest koos töötades.  Kui grupis teeb igaüks n.ö oma asja, siis väga kaugele ülesannete lahendamisega ei jõua.  Seetõttu firmaüritus EscapeTartu põgenemistubades on ideaalne näiteks väikestele meeskondadele, kelle igapäevatöös on just oluline üksteisega suhtlemine ja koostöö.   

2. juhtimise oskuste harjutamine  

Põgenemistubades on väga hea harjutada ja vaadelda ka juhtimise oskusi. Kuna põgenemistoast peab välja saama teatud aja jooksul, paneb see kogu meeskonna pinge alla. Sellises situatsioonis peab alati keegi haarama liidrirolli ning panema meeskonna produktiivselt tööle. Tihti õnnestub see nendel isikutel, kes tööelus liidrirolli igapäevaselt ei täida. 

3. teambuilding, üksteisega tutvumine ja “jää lõhkumine” firmaüritustel

Ettevõtted on kasutanud põgenemistube tihti ka selleks, et meeskonda hiljuti lisandunud uusi inimesi omavahel paremini liita ja omavahelises suhtlemises “jää lõhkuda”.  Samuti on sama praktikat kasutatud näiteks erinevate kontorite töötajate vahel: näiteks kui üks kontor asub Tallinnas ja teine Tartus.  Peale firmaüritusel põgenemistoast põgenemist on grupi liikmete vahel jää sulanud ning edaspidi suheldakse palju vabamalt. See omakorda aitab kaasa hilisemas tööelus ning aitab tõsta töötajate produktiivsust. EscapeTartu firmaüritus

4. kaasahaarav ja lõbus tegevus  

Kui ettevõtte töötajatele öeldakse, et lähme teeme midagi koos meeskonnaga, siis viimane asi, mida nad teha tahaks on mõni väga igav ja kuiv tegevus.  Põgenemistuba on just sellele vastand – see on lõbus ja kaasahaarav. Naer, positiivsed emotsioonid ja lõbus tuju on põgenemistubades garanteeritud.  Tihti  on mängijad mängus nii sees, et peale mängu nad ütlevad meile, et nad ei oleks uskunud, kui kiiresti 1 tund ja 15 minutit võib mööduda. 

5. paindlik 

EscapeTartu on ürituste korraldamisel alati väga paindlik. Oleme paindlikud inimeste arvu, kellaaegade, toitlustuse jne suhtes. Meie eesmärgiks on alati pakkuda sõbraliku ja head teenust ning mitte olla jäigad. Meie juures saab kasutada seminariruumi ka koolituste läbiviimiseks. Samuti  on lubatud alati tarbida enda kaasa toodud  sööke ja jooke. Lisaks oleme avatud ka igasugustele hulludele ideedele. 

Nagu näha, siis põhjusi, miks külastada kollektiiviga EscapeTartut on palju ja ettevõtted on põgenemistubade kasulikkust ka mõistnud. Meie klientideks on olnud Eesti suurimad IT firmad, pangad, tööstusettevõtted, riigiasutused jne. Kuna  väga paljud, ettevõtted, kes meid on külastanud, on jäänud meid ka edaspidi korduvalt külastama, siis usume, et oleme suutnud neile pakkuda väga head ja kvaliteetset teenust, millega nad rahule jäid.  Kui sina soovid oma kolleegidega midagi kasulikku ja lahedat ette võtta või otsid kohta, kus firmaüritus korraldada, siis ootame sind kindlasti EscepeTartusse :) 

Tekkis huvi?  Loe veel firma ürituste kohta siit.

Küsimuste korral kirjuta lauri@escapetartu.ee või helista +37253731177