fbpx

Kellele?

Sõbrad – Asenda tavaline kinoskäik või pubiõhtu ühe adrenaliinirohke seiklusega. Meie põgenemistoas õpid kindlasti sõprade kohta palju uut ning veedad nendega põnevad 75 minutit. Samuti on sul võimalik pidada meie juures väga meeleolukas ja meeldejääv sünnipäev.

Paarid – Kino ja piljard on end ammendanud ning mõtled mida oma armastatuga põnevat teha? Kas oled kunagi mõelnud, kuidas su partner käitub pingelistes olukordades. Tule oma partneriga meie põgenemistuppa ning õppige üksteist paremini tundma!

Pered – Oled tüdinenud perega pargis jalutamisest ja kaubanduskeskustes šoppamisest? Tule avasta midagi uut ning pane end ja oma pere proovile põnevate ülesannete lahendamisega ning paku neile unustamatu kogemus.

Firmad – Olete tüdinenud kontoris istumisest ning mõtlete, et vaim vajaks veidi värskendust? EscapeTartu pakub ettevõtetele erinevaid võimalusi firmaürituste pidamiseks. Olgu selleks konverents, seminar, firmapidu, meeskonnakoolitus või kliendipäev.  Loe lähemalt siit ja siit.

Turistid – Põgenemistoa mängud on mõeldud kõigile ning keelebarjäär ei ole probleemiks. Jätame turistidele kustumatu mulje Tartust ning pakume neile väga põneva kogemuse.

Lapsed – Kas sinu laps istub kogu aeg toas arvuti taga ja mängib arvutimänge? Saada oma laps parem põgenema. Meie põgenemistoa näol on lastele tegemist väga arendava meelelahutusega, kus nad peavad proovile panema nii oma loogilise mõtlemise kui ka koolis õpitu. Pakume ka võimalust pidada meie juures laste sünnipäevasid.