fbpx

Lastesünnipäevad EscapeTartus  

Laste sünnipäeva korraldamine võib nii lapsevanemale kui ka lapsele tekitada parajalt peavalu. 

Mängumaad on igavaks jäänud, batuutidel hüppamisest on lapsed välja kasvanud ning seetõttu otsitakse uut lahedat kohta. 

EscapeTartu one selle jaoks parim valik!  Meie juures on lastel alati põnev ning kogemus on näidanud, et lastele põgenemistoad meeldivad väga! 

Kellele mõeldud? 

EscapeTartu korraldab sünnipäevi lastele alates 10ndast eluaastast.  Põhjus, miks me oleme sellise piiri seadnud, peitub laste sünnipäevade korraldamise  aastatepikkuses kogemuses. Me oleme täheldanud, et nooremate laste jaoks on tihti tubades olevad ülesanded veidi keerulised. Kuna me soovime alati pakkuda oma klientidele parimat emotsiooni, siis panime paika sellise soovitusliku vanusepiiri. 

Kas see tähendab, et EscapeTartus pole noorematel midagi teha?   – Ei tähenda tegelikult! See vanusepiir on tegelikult soovituslik ja me soovime olla ürituste korraldamisel alati väga paindlikud. Oleme saanud kõnesid, kus vanemad ütlevad, et laps on 9 aastane ning soovib kindlasti sünnipäeva EscapeTartus teha. Sellisel juhul loomulikult ei ole küsimustki. Siiski hoiatame alati vanemaid ette, et soovituslik vanus on 10.  Samuti, et teha lastele mängu lihtsamaks, jätame soovi korral tuppa vihjeid, 

Kui palju peaks laste sünnipäeva EscapeTartus ette broneerima? 

Sellele küsimusele täpne vastus puudub. Väga palju sõltub kuupäevast ja kellaajast.  Mida varem broneering teha, seda kindlam on, et sünnipäeva saab korraldada soovitud ajal.  

Üldjuhul soovitame teha broneeringud 2-3 nädalat ette. Aga proovime alati ka viimase hetke ärkajatele sobivaid aegu pakkuda. :) 

Kuidas toimub EscapeTartus laste sünnipäeva korraldus? 

Sünnipäev EscapeTartus kestab kokku orienteeruvalt 2,5 tundi.  Alguses me teeme lastest grupid ja paneme nad põgenemistubadesse. Põgenemismängudele koos reeglite tutvustamisega kulub orienteeruvalt 1,5h tundi. Peale mänge on ette nähtud tund aega, kus üritusel osalejad saavad omavahel muljetada/mängida/torti süüa jne. 

Kui näiteks sünnipäevale tulevad lisaks ka väikelapsed või lastevanemad, kes põgenemismängudes ei osale, siis nemad saavad ajal, mil lapsed on põgenemistubades, seminari/puhkeruumis viibida,   

Kui palju maksab EscapeTartus laste sünnipäevade pidamine ? 

Laste sünnipäeva pidamise hind EscapeTartus sõltub gruppide arvust, kes mängivad. Laste sünnipäevadel paneme ühte gruppi 2-6 mängijat.  

1 grupiga ürituse hind on 65 EUR 

2 grupiga ürituse hind on 120 EUR 

3 grupiga ürituse hind on 170 EUR

4 grupiga ürituse hind on 215 EUR 

5 grupiga ürituse hind on 250 EUR. 

Hind sisaldab põgenemismänge ja puhke/seminariruumi kasutust nii mängude ajal kui 1 tund peale mänge.  

Kui üritusel on ka näiteks lapsed / lastevanemad, kes põgenemismängudes ei osale, siis nendest ürituse hind ei sõltu.

Kuidas on lood toitlustusega? 

EscapeTartu poliitika on toitlustuse osas lihtne  – meie juurde võib alati võtta kaasa enda söögid/joogid  ja neid seal tarbida. 

Kuna lastel on väga erinevad maitseeelistused, siis usume, et selline variant on kõige õigem. Nii saab alati üritusele võtta kaasa ja nautida enda lemmiksööke ja -jooke. Samuti on see hea ja soodne. 

Lisaks pakume soovi korral ka toitlustuse tellimist. Meie partneriks on Püssirohu Kelder ning nende menüü ja hinnakirjaga saate tutvuda toitlustuse alamrubriigis. 

Kuidas käib laste sünnipäevade broneerimine? 

Laste sünnipäevi broneerime alati läbi e-posti. Broneerimiseks kirjutage info@escapetartu.ee. 

Sünnipäeva broneerides palume kindlasti kirjutada meile: 

1. kui palju on  üritusele inimesi tulemas ja kui paljud lähevad põgenemistuppa;

2. mis vanuses on lapsed;

3. milliseid põgenemistubasid soovite; 

4. mis kuupäeval ja kellaajal soovite üritust korralda. 

Kust saan lisainfot laste sünnipäevade kohta?  

Lisainfot sünnipäevade kohta leiate veel meie veebilehelt.  

Samuti võite julgelt meile helistada +372 56775405  või meile kirjutada. 

Vastame tekkinud küsimustele alati hea meelega!   :)