fbpx

Tuleme kohale/EscapeCabin

Mis asi on EscapeCabin?

EscapeTartu põgenemismängu koos professionaalse meeskonnaga on võimalik tellida ka erinevatele üritustele. Olgu selleks firmaüritus, sünnipäev, suvepäevad või lihtsalt koosviibimine, mida soovite meeldejäävamaks muuta. Selle tarbeks on EscapeTartu-l spetsiaalne liikuv escaperoom, mille nimeks on EscapeCabin.

EscapeCabinis  on ühendatud nii suured kogemused, mille oleme saanud escaperoomide arendamisel, kui ka meeldiv ja lõbus klienditeenindus.  Seda kõik selleks,et tuua Teieni kohapeale parim põgenemistoa kogemus.

EscapeCabini tööpiirkonnaks on kogu Eesti. 

Legend: 

Kõnnite sõpradega mööda ilusat matkarada ja märkate kahtlast haagissuvilat. Otsustate seda uurida. Niipea kui olete hakanud uudistama sisemust, lukustub teie üllatuseks väljapääsu uks.  Te kuulete, kuidas keegi väljas räägib,et 30 minuti pärast avaneb näljaste mürgiste madude puur ning need ilmselt söövad teid ära. Selle vältimiseks on Teile ainus võimalus põgeneda.

Tellimine

Kui soovid EscapeCabinit oma üritusele tellida, võta meiega julgelt ühendust  saates kirja lauri@escapetartu.ee või helistades 53731177.